First slide

Про Нас

Следующая секция

dizzroom – це перший в Україні інтер’єрний стартап, який виробляє сучасні м’які меблі і цілу колекцію супутніх товарів, але не в якості окремих предметів меблювання, а як повністю завершений interior lifestyle concept “Затишний мінімалізм в сучасному житловому просторі”.

Ключова особливість нашої лінійки – вона ані візуально, ані тактильно абсолютно не схожа на маблі місцевого виробництва. Те єдине спільне з меблями деяких інших українських виробників, що вимогливий клієнт рано чи пізно помічає та завжди зазначає, це… вартість.

First slide
First slide

І так, ще в грудні 2017 р. реалізувати в Україні сучасний високотехнологічний lifestyle concept своїми силами, без залучення європейських дизайнерів й інвесторів, здавалося теоретично неможливим. Але багато проектів виглядають неможливими рівно до того дня, поки нарешті вони не будуть вперше реалізовані.

У січні 2018 року було орендовано приміщення під виробництво і найнятий технічний персонал, в тому ж році було відкрито перші дві точки продажів dizzroom в ТЦ Харкова. У лютому 2019 був відкритий наш монобрендовий шоурум для дилерів (B2B) в Харкові, а вже в червні запустився наш перший офіційний дилер в Києві. У березні 2020 р відкриється перший монобренд dizzroom в ТЦ 4 Rooms в Києві, і ми продовжуємо невпинно зростати.

“It always seems impossible until it’s done” Nelson Mandela (c)